Roczek GKTG

Autor: Michał S. | Utworzono: 19 marzec 2012 | Kategoria: Artykuły 2012

Rocznica powstania Gliwickiego Klubu Turystyki Górskiej

Zarząd GKTG serdecznie dziękuje wszystkim przybyłym na ostatnie zebranie klubowe.

W jakże uroczystym dniu 8 marca 2012 roku cały świat świętował Dzień Kobiet, a my roczek naszego klubu. Na świętowanie jeszcze przyjdzie czas.

Na gliwickim rynku, w wypełnionej po brzegi salce PTTK zgromadzili się członkowie i sympatycy klubu, by wspólnie wspominać co przez ostatni rok udało się zrobić. Oglądaliśmy najlepsze zdjęcia z wycieczek górskich jakie są organizowane w naszym mieście. Z okazji urodzin nie mogło zabraknąć tortu na którym widniało nasze logo. Nie zapomniano również o tej piękniejszej części "Skalnika". Panie oprócz kwiatów i kartki z życzeniami miały możliwość wygrania jednej wycieczki za darmo. Łut szczęścia obdarował tym razem kol. Bożenę.

Zapraszamy na kolejne zebrania i wycieczki tak, by na drugich urodzinach klubowa rodzina była jeszcze bardziej ze sobą zżyta, a i nowych górskich piechurów chętnie zobaczymy z nami na szlaku!

• img_0381
  • img_0382